Odzwiedź nasz profil na Facebook!

Menu

PARSON RUSSELL TERRIER

Nasze psy

Kliknij w obrazek lub przycisk "więcej" aby przejść na podstronę danego psa.

Red Rock Diego

parson russell terrier

Red Rock Diego – to parson russell terrier o jakim już długo marzyliśmy. więcej...

Georgia Melodia Szczurołapa

border terrier

W domu zwana Giną . Córka Pyzy ( Cosy Incredible Iza) i Carlito , odziedziczyła po Carlito wspaniałą sylwetkę , po mamie temperament i piękną głowę . Jest naszym najbardziej udanym Parsonem . Wiążemy z nią wielkie nadzieje . Chciałabym aby wszystkie u nas urodzone szczenięta miały urodę Giny . Gina poza urodą posiada bardzo rozwiniętą pasję aportowania , piłeczka sprawia ,że zapomina o całym świecie , ale też sprawia ,że w jej obronie potrafi atakować naszego Wilczarza lub Beaucerona. więcej...

COSY INCREDIBLE IZA

border terrier

Pyza - świetna suczka o pięknej głowie. Aktywna, wesoła i gryząca wroga w łydkę. Urodziła się jako poddana królowej duńskiej. Przodkowie to psy z hodowli duńskich. Ma świetne kompaktowe wymiary. więcej...

SZCZENIĘTA

Szczenięta

Dostępne szczenięta.

Aktualne informacje zawsze na  https://www.facebook.com/ewa.szulc.54

20 lutego 2018 urodziły się szczenięta po : Cosy Incredible Iza (PLL-clear, LOA-clear, SCA-clear) i Red Rock Diego (PLL-clear, LOA-clear, SCA-clear)

Dostępne są jeden piesek i dwie suczki.

 

  

View the embedded image gallery online at:
http://terrier.com.pl/parson-russell-terrier#sigFreeId9162e2e15d

 28 lutego 2018 urodziły się szczenięta po Georgia Melodia Szczurołapa (PLL-clear, LOA-clear, SCA-clear) i Red Rock Diego (PLL-clear, LOA-clear, SCA-clear)

Na swoje domy czekają 3 pieski

View the embedded image gallery online at:
http://terrier.com.pl/parson-russell-terrier#sigFreeId7981e4ff85

 

O RASIE

Parson Russell Terrier

Parson russell terrier to rasa stworzona w XIX w. w Anglii. Zdecydowanie myśliwskie przeznaczenie parson russell terriera już nie jest tak wyraźne. Dziś parson russell terriery rzadko polują, są za to ulubionymi towarzyszami hodowców koni. Wspaniale sprawdzają się w psich sportach. Doskonale towarzyszą w zabawach. Uwielbiają ruch, wodę, nieskończone bieganie. Hodujemy parson russell terriera od 2002 roku. Wiele doświadczeń, wiele przeżyć, czasem kłopotów, lecz wciąż to samo zauroczenie tym niewielkim - WIELKIM psem.